Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Lugejakirja toimetusega liitus püstolreporter Külliki Kiire

Külliki Kiire on pildil paremal, suits käes ja barett peas
jagamist

Lugejakirja toimetuse read tihenevad – meiega on liitunud endine Soome ajakirjanduse lipulaeva Iltalehti reporter Külliki Kiire, kellel sai villand sealsest sündmustevaesest elust ja pidevast lagritsakummardamisest.

„Jah, võtsin Lugejakirja toimetusega ühendust, ütlesin, et olen see ja too, olen teinud seda ja toda, saatsin neile toimetusse suure pappkastiga oma ajakirjanduse auhinnad ja medalid. Soomes oli elu igav juba aastaid ja nii otsustasingi, et soovin liikuda Soome ajakirjanduse lipulaeva juurest Eesti ajakirjanduse lipulaeva juurde,“ sõnas Kiire.

„Siin toimub asju, siin lihtsalt toimub väga palju asju ja ma tahan kõiki neid olulisi teemasid ka kajastada. Eestlane väärib seda, et temani jõuaksid kõige olulisemad sündmused kiiresti ning lihtsalt lahti seletatuna,“ selgitas Külliki Kiire põhjust, miks ta Lugejakirja toimetusega liituda soovis.

„Hakkan palju ringi liikuma mööda Eestimaad ja otsima üles neid teemasid, mis puudutavad eestlasi. Kindlasti saate lugeda minu sulest kohalikke uudiseid aga tähelepanuta ei jää ka pealinnas toimuv,“ kinnitas Kiire.

„Kui te kuulete öösel kell kolm koputust oma talu aknale, siis pole vaja karta, see pole pätt, poliitik ega mustlane, see olen mina, Lugejakirja püstolreporter Külliki Kiire tegemas järjekordset olulist lugu. Ärge siis kartke, tehke julgelt oma uks mulle lahti, andke mulle klaas piima ja kogu info, mida ma vajan ja ma liigun looga edasi,“ selgitas Kiire oma tulevasi töövõtteid.

Soovime Küllikile libedat sulge ja kerget jalga lugude leidmisel ja nende äärmiselt professionaalsel tasemel kajastamisel!

Külliki Kiire esimene püstolreportaažh ilmub Lugejakirjas juba täna!

Kommentaarid (2)

 • olen Jose Matinez Padua

  26. jaan. 2019 - 14:04

  Tere, kallis sõber!

  Kas teil on vaja laenu oma ettevõtte laiendamiseks või oma ettevõtte käivitamiseks? kas te olete mõelnud elust loobumisest lihtsalt sellepärast, et olete otsinud võimalust raha saamiseks uue elu alustamiseks? kui jah, siis ei ole teil enam midagi muretseda, sest ka mina olen samas olukorras olnud, ma olen Jose Matinez Padua La Pazist Boliiviast, ma olen oma elus olnud kriitilisemas olukorras ja ma tegin peaaegu enesetapu, sest Ma arvasin, et mulle ei olnud mingit lootust, enne kui minu hea sõber juhtis mulle laenuandja Annabel Scottile, kes andis mulle laenu summas $ 45,897.00 dollarit, mis muutis mu olukorda täna ja nüüd elan õnnelikuks eluks. äri läheb trahvi ja minu arved on tasutud ja kõige olulisem osa sellest on see, et nad annavad oma laenu 2% -le kõigile, kes vajavad laenu nii üksikisikutele kui ka ettevõtetele, samuti saate oma finantsolukorra täna lahendada võtke ühendust aadressil: (anabelscott190@gmail.com), et saada lihtsat ja usaldusväärset laenu, sest teie toetus on nende mure.

  Vasta
 • SUSAN BENSON

  17. nov. 2019 - 12:47

  Tere, daamid ja härrad, kas teil on hädasti vaja isiklikku laenu või kommertslaenu või laenu projekti käivitamiseks või maja või auto ostmiseks või vajate laenu mis tahes otstarbel? Kui jah, soovitan teil oma laenu saamiseks pöörduda Sunshine Financial Groupi poole selle e-posti aadressi (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) või (WhatsApp: +447903159998) kaudu.

  Sunshine Financial Group on kõikehõlmav finantsteenuste ettevõte, mis on pühendunud teie pikaajalise rahalise edu parandamisele. Meie kohandatud programmid on loodud teie rikkuse kasvatamiseks, kaitsmiseks ja säilitamiseks, pakkudes isikupärastatud teenuseid ja asjatundlikkust.

  Kui teil on olnud keeruline oma kohalikest pankadest või muudest finantsinstituutidest omakapitalilaenu saada, ärge muretsege enam, sest oleme aidanud arvukalt inimesi ja organisatsioone, kes on kogu maailmas silmitsi seisnud rahaliste raskustega. Kui kandideerite koos meiega, kandideerite usaldusväärse ettevõtte juures, kes hoolib teie rahastamisvajadustest. Kogu protsessi eest hoolitsetakse teie eest.

  PÕHITEGEVUS;
  – kandke igal ajal ja igal pool.
  – saada sularaha vähem kui 24 tunni jooksul
  – Teil on võimalik laenata kuni 20 miljonit eurot
  – mingeid varjatud tasusid pole.
  – Subsideeritud intressimäär 3%
  – Teil on võimalus valida tagasimakse kuupäev kas nädalas, kuus või aastas kestusega 1–30 aastat.
  – Pakume nii tagatud kui ka tagatiseta laene

  Kui vajate kiiret laenu 24 tunni jooksul, kirjutage palun lisateabe saamiseks allolevale e-posti aadressile
  E-posti kontakt: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp Kontakt: +447903159998
  Taotlege kohe laenu.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem @skunk.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas maailm on hulluks minemas?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

REKLAAM

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles